Carnavalsoptocht

Op de Carnavals maandagmiddag trekt er ieder jaar een mooie optocht door de straten van Oploo. Bekijk hier de uitslagen van de optocht van 2018 of schrijf je in voor de optocht van 2019.

button-inschrijven-SV-Lunetten

 

Uitslagen Optocht 2018

Wagens

  1. “MIT ons valt niet te spotten” (van de oever den Twist)
  2. “UT the jungle” (MoiLoo)
  3. “Prins en prinses” (Marti Daverveld)

Jeugd

  1. “Knallen” (Groep 8)
  2. “Boeven” (Lars van Hoenselaar en Wout Raaymakers)

Grote Loopgroepen

  1. “Bakker houen of bouwen” (Mat-Club)
  2. “Gaypride” (Den Twist)
  3. “Loopse groep” (Vrienden van het Prinsenpaar)

Kleine Loopgroepen

  1. “Wij muggen erbij” (Jet en Marion)
  2. (Jolanda Heijligers, Chantal en Femke van Dijk)
  3. “Verjonging” (Buurtvereniging ‘Steengoed’)

 

Uitslagen Kinderoptocht 2018

Meest origineelste: Teun en Loek Nielen
Meest leukste: Lars van Hoenselaar en Stijn Hendriks
Meest mooiste: Guus Jansen
Mooist verklede meisje: Juul Hendriks
Mooist verklede jongen: Bram Jans

 

 

Uitslagen Optocht 2017

Wagens

  1. “Een oude schuur” (MoiWa)
  2. “Pokemon” (MoiLoo)
  3. “Het Twisse Witte huis” (Westerbeek)

Jeugd

  1. “Minecrafters”
  2. “In m’n eendje” (Lisa Geurts)
  3. Buitenmensen

Grote Loopgroepen

  1. “Verzadigd” (SB Kiele dames)
  2. “De Schooljeugd schuuft alles aan de kant voor de carnaval” (Schooljeugd Westerbeek)
  3. “Papboer on tour” (Mat-Club)

Kleine Loopgroepen

  1. “Wij willen ok un monument” (De Jongus van Kuuper)
  2. “Robert”

Uitslagen Optocht 2016

Wagens

  1. “Uitstoot Volkswagen” (MoiLoo)
  2. “Tirol” (Buurtvereniging ’t Hoogwaterlinde)
  3. “Gouden Koets” (Ouders jeugdprinsenpaar)

Jeugd

  1. “Vor spek en bonne” (Lisa Geurts en Janne Claessens)

Grote Loopgroepen

  1. “Wijnpruuve” (SB Kiele dames)
  2. “GeNOTEN” (Buurtvereniging Steengoed)
  3. “Wej staon wer op de planke” (Doekmaroploo)

Kleine Loopgroepen

  1. “Blik op d’n tip” (Buurtvereniging Steengoed)
  2. “Droptocht” (Matt Kuijpers)
  3. “Ho(o)i” (Egbert van Wanroy)

Uitslagen Optocht 2015

Wagens

  1. “Dagbesteding voor ouderen” (Buurtvereniging ‘t Hoogwaterlinde)
  2. “Engelse tourbus” (MoiLoo)
  3. “Trein” (Moi Wa)

Jeugd

  1. “Heel Plo bakt” (Lisa Geurts en Janne Claessens)
  2. “Crossen” (Juul, Tijs, Joep en Gijs)
  3. “De ren- en loopgroep”

Grote Loopgroepen

  1. “Big Party” (SB Kiele dames)
  2. “Joekskapel De Klaplong” (Westerloo)
  3. “De crisis kost ons de kop” (Buurtvereniging Steengoed)

Kleine Loopgroepen

  1. “Mien moto(r)riek is nie mer zo goed” (Jos Jaegers)
  2. “Optocht fixing” (Matt Kuijpers
  3. “Met deez daag… in de wolken…” (Hennie Thomassen en Tinie Geurts)

Uitslagen Optocht 2014

Wagens

  1. “Mobiele feestboerderij” (Buurtvereniging ‘t Hoogwaterlinde)
  2. “Een klein bootje” (’t Is Wa)
  3. “Legoboot” (Omda Ut Ken)

Jeugd

  1. “We hebben een truukje”
  2. “Schatje patatje” (Robin Pols en Corine van Dijk)
  3. “Twisse uul zuukt huus” (Meike Janssen)

Loopgroepen

  1. “SB Kiele dames zijn er bij” (SB Kiele dames)
  2. “Lège kâr” (Buurtvereniging Steengoed)
  3. “Wej zien nie gevroagd” (KZR)

Kleine Loopgroepen

  1. “Plee mobiel” (Tinie Geurts en Hennie Thomassen)
  2. “Bestek” (Matt Kuijpers
  3. Robert

 

Uitslagen Optocht 2013

Wagens

  1. Wij 18+ vliegen uit Wilco Nillessen
  2. Tank Koen Thomassen
  3. Crisis Buurtvereniging ’t Hoogwaterlinde

Jeugd

  1. Plo Licht Op Buurtvereniging De Peelsprong
  2. In de leer voor de raad van elf Tijs, Joep, Luuk, Roel, Gijs en Juul

Loopgroepen

  1. Wej zen an winne toe! Vriendengroep KZR
  2. Koningin bezoekt Plo SB-Kiele dames
  3. Dê mot nog gebore worre Buurtvereniging Steengoed

Kleine Loopgroepen

  1. WIM-Alexander en MATSima Mats Brouwers en Wim Baltussen
  2. Ge bent um dur un ringske te hoalen Tinie Geurts en Hennie Thomassen
  3. Haas Mat Kuijpers

Uitslagen Optocht 2012

Wagens

  1. Locomotief met wagon Koen Thomassen
  2. Vergunningloos 6500 bomen kappen in de gemeente Buurtvereniging Hoogwaterlinde
  3. De gouden koets M. vd Oever Westerbeek

Jeugd

  1. Young Kids Plo Groep 5
  2. Taartje zoetste muffin Tara Goossens
  3. Zwartrijder en bijrijder Geke en Corine van Dijk

Loopgroepen

  1. Met Worst Buurtvereniging Steengoed
  2. IJskoud de lekkerste SB-Kiele dames
  3. Poetsvrollie Vriendengroep KZR

Kleine Loopgroepen

  1. Mit de Carnaval hebben wij de box an Tinie Geurts en Hennie Thomassen
  2. As ow heur mar goed zit Paulien Lenkens en Anne Marie Raaijmakers
  3. Reuk Martien Kuijpers